Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-14 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Przechwyty
Przechwyty śr
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Olav Pajor
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
3
0.00
2.
Michał Nakonieczny
KS Basket Nysa
3
0.00
3.
Jakub Jerominek
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
4.
Paweł Lesch
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
5.
Szymon Kokot
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
6.
Maks Hejno
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
7.
Alan Miosga
KS Start Meble Dobrodzień
3
0.00
8.
Fryderyk Parton
KS Basket Nysa
3
0.00
9.
Leonard Banak
UKS MOS Opole
3
0.00
10.
Szymon Bialic
UKS MOS Opole
3
0.00
11.
Paweł Orkisz
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
12.
Witold Szegżda
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
3
0.00
13.
Tymoteusz Hajdas
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
14.
Elias Trybis
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
4
0.00
15.
Tomasz Orłowski
KS Basket Nysa
4
0.00
16.
Antoni Zieliński
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
17.
Igor Grzesło
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
18.
Piotr Dudek
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
5
0.00
19.
Krzysztof Dąbrowski
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
20.
Kacper Gacek
MKS Smyk Prudnik
2
0.00
21.
Kamil Bryś
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
22.
Olaf Kotlewski
KS Start Meble Dobrodzień
3
0.00
23.
Jakub Połata
KS Basket Nysa
4
0.00
24.
Adam Orzeszko
KS Basket Nysa
3
0.00
25.
Julian Tomczak
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
6
0.00
26.
Fabian Przybylski
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
27.
Michał Kaps
MKS Smyk Prudnik
2
0.00
28.
Paweł Łuczyński
UKS MOS Opole
3
0.00
29.
Mateusz Braszka
KS Basket Nysa
4
0.00
30.
Paweł Lissy
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
31.
Fabian Nowak
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
32.
Marcin Głowacki
UKS MOS Opole
5
0.00
33.
Maciej Tomaszewski
KS Start Meble Dobrodzień
4
0.00
34.
Piotr Masternak
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
35.
Kuba Piskorowski
KS Basket Nysa
4
0.00
36.
Maciej Kowalski
KS Basket Nysa
4
0.00
37.
Ksawery Kociuga
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
38.
Franciszek Zięba
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
39.
Wojciech Łapiak
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
40.
Filip Wilk
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
41.
Filip Kozerski
KS Basket Nysa
4
0.00
42.
Filip Mgłosiek
KS Basket Nysa
3
0.00
43.
Aron Skoruppa
KS Start Meble Dobrodzień
5
0.00
44.
Tymoteusz Kruk
MKS Smyk Prudnik
2
0.00
45.
Dawid Kowalski
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
46.
Miłosz Włodarczyk
MKS Smyk Prudnik
2
0.00
47.
Jan Dumkiewicz
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
48.
Karol Górka
MKS Smyk Prudnik
4
0.00
49.
Filip Sekulski
MKS Smyk Prudnik
2
0.00
50.
Filip Dycfeld
UKS MOS Opole
4
0.00
51.
Jakub Jakubowski
UKS MOS Opole
3
0.00
52.
Szymon Jabcoń
UKS MOS Opole
4
0.00
53.
Jakub Niżyński
UKS MOS Opole
3
0.00
54.
Kacper Morawiec
UKS MOS Opole
4
0.00
55.
Miłosz Kurpiel
KS Basket Nysa
4
0.00
56.
Szymon Gos
KS Basket Nysa
3
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia