Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
2. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
3. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
4. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
5. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 0.00
6. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
7. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
8. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
9. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 0.00
10. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
11. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 0.00
12. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
13. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
14. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
15. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 0.00
16. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
17. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 0.00
18. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
19. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
20. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
21. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
22. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
23. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
24. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0.00
25. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 0.00
26. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
27. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 0.00
28. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
29. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 0.00
30. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 0.00
31. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 0.00
32. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
33. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
34. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
35. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
36. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
37. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
38. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
39. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
40. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
41. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
42. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
43. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 0.00
44. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 0.00
45. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
46. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 0.00
47. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
48. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 0.00
49. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
50. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook