Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 0 0.00 43 10.75
2. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 0 0.00 47 11.75
3. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0 0.00 1 0.33
4. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0 0.00 19 3.17
5. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 0 0.00 55 13.75
6. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 0 0.00 10 2.50
7. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 0 0.00 7 1.17
8. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 0 0.00 9 2.25
9. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 0 0.00 62 10.33
10. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0 0.00 9 1.80
11. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0 0.00 31 7.75
12. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 16 3.20
13. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0 0.00 9 1.50
14. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 0 0.00 89 14.83
15. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 0 0.00 43 14.33
16. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 0 0.00 6 3.00
17. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0 0.00 30 7.50
18. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0 0.00 35 5.00
19. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0 0.00 104 17.33
20. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0 0.00 52 8.67
21. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0 0.00 21 3.50
22. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0 0.00 52 8.67
23. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0 0.00 8 2.67
24. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0 0.00 3 0.50
25. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 0 0.00 2 0.50
26. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 0 0.00 99 14.14
27. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 8 1.60
28. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0 0.00 26 4.33
29. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 0 0.00 15 5.00
30. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 0 0.00 11 2.20
31. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 0 0.00 10 3.33
32. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 61 12.20
33. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 0 0.00 66 11.00
34. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 0 0.00 38 9.50
35. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0 0.00 1 0.33
36. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 0 0.00 78 9.75
37. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0 0.00 67 9.57
38. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 0 0.00 2 0.67
39. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0 0.00 1 0.50
40. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 0 0.00 2 0.40
41. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 0 0.00 8 2.67
42. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0 0.00 80 26.67
43. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0 0.00 41 6.83
44. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 0 0.00 7 1.75
45. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 0 0.00 30 7.50
46. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 0 0.00 23 5.75
47. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0 0.00 178 25.43
48. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 0 0.00 15 3.00
49. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0 0.00 58 14.50
50. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 103 20.60
Polski Związek Koszykówki Facebook