Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 23 3.29 0 0.00
2. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 20 2.86 0 0.00
3. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 19 3.17 0 0.00
4. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 19 3.17 0 0.00
5. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 18 3.00 0 0.00
6. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 18 2.57 0 0.00
7. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 17 2.83 0 0.00
8. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 16 2.67 0 0.00
9. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 16 2.67 0 0.00
10. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 15 2.50 0 0.00
11. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 15 3.00 0 0.00
12. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 15 2.50 0 0.00
13. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 15 2.50 0 0.00
14. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 13 2.17 0 0.00
15. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 13 2.60 0 0.00
16. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 12 4.00 0 0.00
17. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 12 3.00 0 0.00
18. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 10 1.43 0 0.00
19. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 10 2.50 0 0.00
20. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 10 1.43 0 0.00
21. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 9 1.80 0 0.00
22. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 9 1.50 0 0.00
23. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 7 1.75 0 0.00
24. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 7 1.75 0 0.00
25. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 6 1.50 0 0.00
26. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 6 1.20 0 0.00
27. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 6 2.00 0 0.00
28. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 6 1.50 0 0.00
29. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 6 1.50 0 0.00
30. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 5 1.25 0 0.00
31. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 5 0.83 0 0.00
32. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 4 0.80 0 0.00
33. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 4 1.33 0 0.00
34. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 4 1.33 0 0.00
35. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 4 1.33 0 0.00
36. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 4 0.67 0 0.00
37. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 3 0.75 0 0.00
38. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 3 0.75 0 0.00
39. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 3 0.75 0 0.00
40. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 3 0.60 0 0.00
41. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 3 1.00 0 0.00
42. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 2 0.50 0 0.00
43. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 2 0.67 0 0.00
44. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 2 0.40 0 0.00
45. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 1 0.33 0 0.00
46. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 1 0.25 0 0.00
47. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 1 0.33 0 0.00
48. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 1 0.50 0 0.00
49. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0 0.00 0 0.00
50. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook