Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
2. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00 0 0.00
3. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00 0 0.00
4. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
5. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00 0 0.00
6. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0 0.00
7. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 0.00 0 0.00
8. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0 0.00
9. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00 0 0.00
10. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
11. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
12. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 0.00 0 0.00
13. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 0.00 0 0.00
14. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
15. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
16. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
17. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0 0.00
18. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00 0 0.00
19. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 0.00 0 0.00
20. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0 0.00
21. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0.00 0 0.00
22. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
23. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 0.00 0 0.00
24. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00 0 0.00
25. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00 0 0.00
26. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
27. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
28. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
29. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00 0 0.00
30. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0 0.00
31. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00 0 0.00
32. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
33. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
34. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0 0.00
35. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00 0 0.00
36. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
37. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
38. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0 0.00
39. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
40. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 0.00 0 0.00
41. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0 0.00
42. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0 0.00
43. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00 0 0.00
44. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00 0 0.00
45. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
46. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 0.00 0 0.00
47. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0 0.00
48. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 0.00 0 0.00
49. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00 0 0.00
50. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook