Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 80 26.67
2. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 175 25.00
3. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 98 19.60
4. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 101 16.83
5. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 89 14.83
6. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 43 14.33
7. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 57 14.25
8. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 92 13.14
9. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 52 13.00
10. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 60 12.00
11. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 46 11.50
12. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 42 10.50
13. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 63 10.50
14. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 67 9.57
15. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 56 9.33
16. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 73 9.13
17. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 35 8.75
18. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 52 8.67
19. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 50 8.33
20. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 30 7.50
21. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 30 7.50
22. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 27 6.75
23. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 38 6.33
24. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 22 5.50
25. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 34 4.86
26. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 14 4.67
27. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 26 4.33
28. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 21 3.50
29. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 10 3.33
30. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 16 3.20
31. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 19 3.17
32. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 15 3.00
33. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 6 3.00
34. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 8 2.67
35. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 9 2.25
36. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 9 2.25
37. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 6 2.00
38. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 9 1.80
39. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 9 1.80
40. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 7 1.75
41. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 8 1.60
42. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 9 1.50
43. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 7 1.17
44. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 2 0.67
45. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 2 0.50
46. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 1 0.50
47. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 3 0.50
48. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 2 0.40
49. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 1 0.33
50. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 1 0.33
Polski Związek Koszykówki Facebook