Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
2. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
3. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 0.00
4. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 0.00
5. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 0.00
6. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
7. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
8. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
9. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
10. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
11. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
12. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 0.00
13. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
14. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
15. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
16. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
17. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 0.00
18. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
19. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
20. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
21. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 0.00
22. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
23. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 0.00
24. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
25. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
26. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
27. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
28. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
29. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
30. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 0.00
31. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
32. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
33. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 0.00
34. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
35. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 0.00
36. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
37. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
38. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
39. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
40. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 0.00
41. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
42. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 0.00
43. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
44. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 0.00
45. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
46. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
47. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
48. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
49. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0.00
50. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook