Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
2. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
3. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
4. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
5. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
6. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
7. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 0.00
8. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
9. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
10. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
11. Jakub Lubański AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
12. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 0.00
13. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
14. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
15. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
16. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 0.00
17. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
18. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 0.00
19. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
20. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
21. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
22. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
23. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
24. Maksymilian Prokopczyk AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
25. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 0.00
26. Jan Juszczyński AZS Politechnika Opolska, MU16 3 0.00
27. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 0.00
28. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
29. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 0.00
30. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
31. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 4 0.00
32. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
33. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
34. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
35. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 0.00
36. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
37. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 0.00
38. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
39. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 4 0.00
40. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
41. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
42. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
43. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
44. Mateusz Zagola AZS Politechnika Opolska, MU16 2 0.00
45. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 0.00
46. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
47. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
48. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 0.00
49. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 0.00
50. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook