Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 98 19.60
2. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 75 15.00
3. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 72 14.40
4. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 55 13.75
5. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 3 54 18.00
6. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 54 13.50
7. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 51 10.20
8. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 5 49 9.80
9. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 46 11.50
10. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 3 42 14.00
11. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 2 41 20.50
12. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 3 40 13.33
13. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 3 38 12.67
14. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 5 33 6.60
15. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 33 8.25
16. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 4 29 7.25
17. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 2 25 12.50
18. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 2 24 12.00
19. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 3 23 7.67
20. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 5 19 3.80
21. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 19 9.50
22. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 2 18 9.00
23. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 3 17 5.67
24. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 15 7.50
25. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 3 15 5.00
26. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 3 15 5.00
27. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00
28. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 12 3.00
29. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00
30. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 5.50
31. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 5 11 2.20
32. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 5.50
33. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 3 10 3.33
34. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 3 10 3.33
35. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 8 4.00
36. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 3 8 2.67
37. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 3 8 2.67
38. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 3 8 2.67
39. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 4 7 1.75
40. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 6 3.00
41. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 5 6 1.20
42. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 5 5 1.00
Polski Związek Koszykówki Facebook