Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
3 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Piotr Górnik
ALDOM Ozimek Grodziec
3
115
38.33
2.
Dominik Wieczorek
MKS Strzelce Opolskie
6
105
17.50
3.
Tomasz Bartczak
MKS Strzelce Opolskie
6
96
16.00
4.
Michał Marcyniuk
MMKS Kędzierzyn - Koźle
4
94
23.50
5.
Maciej Opiela
ALDOM Ozimek Grodziec
6
94
15.67
6.
Wojciech Smoliński
MKS Strzelce Opolskie
6
74
12.33
7.
Michał Wąsik
MMKS Kędzierzyn - Koźle
6
69
11.50
8.
Aleksander Juzwa
Weegree AZS Politechnika Opolska
4
67
16.75
9.
Paweł Janicki
ALDOM Ozimek Grodziec
6
63
10.50
10.
Wiktor Damaszek
MKS Strzelce Opolskie
4
60
15.00
11.
Przemysław Stańczyk
ALDOM Ozimek Grodziec
5
55
11.00
12.
Wojciech Binda
MKS Strzelce Opolskie
5
54
10.80
13.
Igor Balawander
MMKS Kędzierzyn - Koźle
4
51
12.75
14.
Andrzej Szymczak
ALDOM Ozimek Grodziec
6
49
8.17
15.
Mariusz Brachaczek
MKS Strzelce Opolskie
6
44
7.33
16.
Piotr Kutek
MKS Strzelce Opolskie
5
44
8.80
17.
Marcin Sikorski
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
41
8.20
18.
Tomasz Dawidowicz
ALDOM Ozimek Grodziec
5
33
6.60
19.
Jakub Kluczniok
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
32
6.40
20.
Filip Caryński
MMKS Kędzierzyn - Koźle
5
30
6.00
21.
Patryk Kwik
ALDOM Ozimek Grodziec
5
30
6.00
22.
Adam Daroszewski
MMKS Kędzierzyn - Koźle
5
29
5.80
23.
Bartosz Wieczorek
MMKS Kędzierzyn - Koźle
4
27
6.75
24.
Mateusz Brzoza
Weegree AZS Politechnika Opolska
3
25
8.33
25.
Tomasz Cholaś
MMKS Kędzierzyn - Koźle
6
25
4.17
26.
Sławomir Genda
ALDOM Ozimek Grodziec
3
24
8.00
27.
Tomasz Stasiak
Weegree AZS Politechnika Opolska
4
23
5.75
28.
Szymon Angowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
3
13
4.33
29.
Dominik Foluszny
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
13
2.60
30.
Wiktor Najbar
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
11
2.20
31.
Krzysztof Krukowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
11
2.20
32.
Kacper Król
MMKS Kędzierzyn - Koźle
6
11
1.83
33.
Adam Wrzecionek
ALDOM Ozimek Grodziec
3
11
3.67
34.
Maciej Konior
MKS Strzelce Opolskie
3
6
2.00
35.
Łukasz Brój
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
5
1.00
36.
Oliwier Słota
MMKS Kędzierzyn - Koźle
6
3
0.50
37.
Karol Rutkowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
3
2
0.67
38.
Kacper Radoń
Weegree AZS Politechnika Opolska
3
1
0.33
39.
Mateusz Marczak
Weegree AZS Politechnika Opolska
3
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia