Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwier Rak STELA Cieszyn 6 139 23.17
2. Mikołaj Rduch MKKS Rybnik 6 113 18.83
3. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 107 17.83
4. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 6 100 16.67
5. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 5 99 19.80
6. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 84 16.80
7. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 6 80 13.33
8. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 73 14.60
9. Wojciech Findysz Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 67 16.75
10. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 5 64 12.80
11. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 5 62 12.40
12. Mateusz Pluta STELA Cieszyn 4 59 14.75
13. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 56 14.00
14. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 6 52 8.67
15. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 6 50 8.33
16. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 43 7.17
17. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 6 31 5.17
18. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 6 30 5.00
19. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 29 5.80
20. Mikołaj Szojda STELA Cieszyn 5 24 4.80
21. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 24 6.00
22. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 4 23 5.75
23. Maciej Piwocha STELA Cieszyn 5 23 4.60
24. Piotr Moczała MKKS Rybnik 6 21 3.50
25. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 5 21 4.20
26. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 6 19 3.17
27. Maksymilian Wawrzyczek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 19 4.75
28. Dominik Dura MKS Smyk Prudnik 4 18 4.50
29. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 5 18 3.60
30. Szymon Lubas MKKS Rybnik 6 18 3.00
31. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 6 13 2.17
32. Mikołaj Androsz MKKS Rybnik 4 12 3.00
33. Kacper Bieniek STELA Cieszyn 4 12 3.00
34. Marcel Kraszewski MKS Smyk Prudnik 6 9 1.50
35. Wiktor Surma MKKS Rybnik 4 9 2.25
36. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 8 2.00
37. Igor Magiera MKKS Rybnik 4 8 2.00
38. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 4 7 1.75
39. Marcin Kowalski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 5 1.00
40. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 5 1.00
41. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 4 0.80
42. Wiktor Zabiegała MKS Smyk Prudnik 5 3 0.60
43. Dawid Kałwak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 3 2 0.67
44. Paweł Magiera MKKS Rybnik 3 2 0.67
45. Gracjan Rogacz STELA Cieszyn 4 1 0.25
46. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 3 0 0.00
47. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 3 0 0.00
48. Mateusz Grygar MKKS Rybnik 3 0 0.00
49. Kamil Waszczykowski MKS Smyk Prudnik 4 0 0.00
50. Dawid Wieczorek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0 0.00
51. Mateusz Świczewski MKS Smyk Prudnik 4 0 0.00
52. Mateusz Kukułka MKS Smyk Prudnik 3 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook