Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 5 105 21.00
2. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 5 88 17.60
3. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 88 22.00
4. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 86 21.50
5. Michał Jankowski GKS Tychy 5 83 16.60
6. Grzegorz Grochowski Polfarmex Kutno 4 83 20.75
7. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 83 16.60
8. Damian Szymczak GKS Tychy 5 83 16.60
9. Mateusz Szczypiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 81 16.20
10. Kamil Chanas Timeout Polonia 1912 Leszno 5 80 16.00
11. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 4 79 19.75
12. Tomasz Prostak WKK Wrocław 4 79 19.75
13. Bartosz Wróbel Energa Kotwica Kołobrzeg 5 77 15.40
14. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 5 74 14.80
15. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 4 74 18.50
16. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 5 74 14.80
17. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 5 72 14.40
18. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 5 71 14.20
19. Filip Dylewicz Timeout Polonia 1912 Leszno 5 69 13.80
20. Marcin Dutkiewicz STK Czarni Słupsk 5 69 13.80
21. Tomasz Ochońko Weegree AZS Politechnika Opolska 4 67 16.75
22. Filip Małgorzaciak STK Czarni Słupsk 5 66 13.20
23. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 65 13.00
24. Dawid Bręk Biofarm Basket Poznań 4 64 16.00
25. Adrian Suliński Pogoń Prudnik 5 63 12.60
26. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 5 60 12.00
27. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 5 60 12.00
28. Bartosz Ciechociński Rawlplug Sokół Łańcut 4 59 14.75
29. Piotr Wieloch Rawlplug Sokół Łańcut 4 59 14.75
30. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 5 58 11.60
31. Hubert Pabian Timeout Polonia 1912 Leszno 5 57 11.40
32. Jan Malesa Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 57 11.40
33. Stanferd Sanny Timeout Polonia 1912 Leszno 5 56 11.20
34. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 3 55 18.33
35. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 4 55 13.75
36. Michał Samsonowicz KS Księżak Łowicz 5 54 10.80
37. Jakub Patoka WKK Wrocław 4 54 13.50
38. Kacper Majka GKS Tychy 5 54 10.80
39. Szymon Pawlak Rawlplug Sokół Łańcut 4 54 13.50
40. Jakub Koelner WKK Wrocław 4 53 13.25
41. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 53 10.60
42. Przemysław Wrona GKS Tychy 5 52 10.40
43. Wojciech Fraś STK Czarni Słupsk 5 51 10.20
44. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 5 51 10.20
45. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 4 50 12.50
46. Dominik Rutkowski Biofarm Basket Poznań 5 49 9.80
47. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 47 11.75
48. Adrian Mroczek-Truskowski Pogoń Prudnik 5 47 9.40
49. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 45 9.00
50. Maksymilian Zagórski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 45 9.00
51. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 5 45 9.00
52. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 5 45 9.00
53. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 5 44 8.80
54. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 5 44 8.80
55. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 4 44 11.00
56. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 4 43 10.75
57. Łukasz Ratajczak KS Księżak Łowicz 5 43 8.60
58. Robert Skibniewski Timeout Polonia 1912 Leszno 5 42 8.40
59. Szymon Tomczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 42 8.40
60. Szymon Milczyński Timeout Polonia 1912 Leszno 5 42 8.40
61. Marcin Salamonik Pogoń Prudnik 5 41 8.20
62. Marcin Dymała Miasto Szkła Krosno 3 41 13.67
63. Grzegorz Kulka Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 38 12.67
64. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 4 38 9.50
65. Tomasz Krzywdziński Polfarmex Kutno 4 37 9.25
66. Mariusz Konopatzki Rawlplug Sokół Łańcut 4 36 9.00
67. Filip Struski Biofarm Basket Poznań 4 36 9.00
68. Patryk Kędel GKS Tychy 5 35 7.00
69. Jakub Fiszer Polfarmex Kutno 4 35 8.75
70. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 5 35 7.00
71. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 4 35 8.75
72. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 3 34 11.33
73. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 5 34 6.80
74. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 34 8.50
75. Daniel Nieporęcki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 34 6.80
76. Nick Madray Energa Kotwica Kołobrzeg 5 33 6.60
77. Karol Nowakowski Polfarmex Kutno 4 33 8.25
78. Paweł Zmarlak GKS Tychy 5 33 6.60
79. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 5 33 6.60
80. Nikodem Sirijatowicz Timeout Polonia 1912 Leszno 5 31 6.20
81. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 31 7.75
82. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 5 31 6.20
83. Damian Janiak STK Czarni Słupsk 5 31 6.20
84. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 30 6.00
85. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 30 7.50
86. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 30 7.50
87. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 29 9.67
88. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 3 29 9.67
89. Mateusz Stawiak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 4 29 7.25
90. Marcin Woroniecki GKS Tychy 5 29 5.80
91. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 3 29 9.67
92. Mateusz Fatz Biofarm Basket Poznań 5 29 5.80
93. Maciej Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 28 7.00
94. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 3 28 9.33
95. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 4 27 6.75
96. Mikołaj Czyż KS Księżak Łowicz 5 27 5.40
97. Michał Krawiec Weegree AZS Politechnika Opolska 4 26 6.50
98. Tomasz Madziar Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 26 8.67
99. Krzysztof Krajniewski Polfarmex Kutno 3 26 8.67
100. Maksym Kulon GKS Tychy 5 26 5.20
101. Michał Marek Biofarm Basket Poznań 5 25 5.00
102. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 3 25 8.33
103. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 5 24 4.80
104. Jakub Krawczyk Timeout Polonia 1912 Leszno 5 23 4.60
105. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 5 23 4.60
106. Damian Pieloch Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 21 7.00
107. Przemysław Tradecki KS Księżak Łowicz 5 21 4.20
108. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 3 20 6.67
109. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 4 19 4.75
110. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 2 19 9.50
111. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 19 6.33
112. Radosław Trubacz Timeout Polonia 1912 Leszno 5 18 3.60
113. Michał Sadło Miasto Szkła Krosno 3 18 6.00
114. Michał Kroczak WKK Wrocław 4 17 4.25
115. Karol Kutta Zetkama Doral Nysa Kłodzko 4 17 4.25
116. Tomasz Żeleźniak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 17 5.67
117. Piotr Karpacz GKS Tychy 4 17 4.25
118. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 3 16 5.33
119. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 3 15 5.00
120. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Poznań 4 14 3.50
121. Maciej Poznański Polfarmex Kutno 4 14 3.50
122. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 5 14 2.80
123. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 14 3.50
124. Patryk Jankowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 13 2.60
125. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 13 3.25
126. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 5 12 2.40
127. Grzegorz Małecki Polfarmex Kutno 2 12 6.00
128. Szymon Szymański Rawlplug Sokół Łańcut 4 12 3.00
129. Łukasz Uberna WKK Wrocław 4 11 2.75
130. Krzysztof Spała Miasto Szkła Krosno 3 10 3.33
131. Mateusz Kasiński Miasto Szkła Krosno 3 9 3.00
132. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 9 2.25
133. Mikołaj Barszcz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 8 2.00
134. Daniel Dawdo Weegree AZS Politechnika Opolska 4 8 2.00
135. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 3 7 2.33
136. Michał Sitnik WKK Wrocław 3 5 1.67
137. Mikołaj Kleszcz Biofarm Basket Poznań 5 4 0.80
138. Tomasz Madejski WKK Wrocław 2 3 1.50
139. Marcel Korolczuk Energa Kotwica Kołobrzeg 3 2 0.67
140. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 3 2 0.67
141. Bartosz Włuczyński KS Księżak Łowicz 3 0 0.00
142. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 4 0 0.00
143. Mikołaj Smarzy Miasto Szkła Krosno 2 0 0.00
144. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 4 0 0.00
145. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 3 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook