Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 13 288 22.15
2. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 14 255 18.21
3. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 13 255 19.62
4. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 244 18.77
5. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 223 17.15
6. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 223 17.15
7. Michał Jankowski GKS Tychy 13 219 16.85
8. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 12 208 17.33
9. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 13 205 15.77
10. Rafał Król SKK Siedlce 13 202 15.54
11. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 13 200 15.38
12. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 13 199 15.31
13. Jakub Koelner WKK Wrocław 13 198 15.23
14. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 13 195 15.00
15. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 13 195 15.00
16. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 14 187 13.36
17. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 13 187 14.38
18. Jakub Patoka WKK Wrocław 12 182 15.17
19. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 13 182 14.00
20. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 14 181 12.93
21. Michał Marek Polfarmex Kutno 13 179 13.77
22. Paweł Zmarlak GKS Tychy 13 178 13.69
23. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 12 175 14.58
24. Damian Pieloch WKK Wrocław 13 175 13.46
25. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 14 171 12.21
26. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 13 171 13.15
27. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 12 168 14.00
28. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 167 12.85
29. Damian Szymczak GKS Tychy 13 166 12.77
30. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 13 166 12.77
31. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 13 165 12.69
32. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 14 162 11.57
33. Mantas Cesnauskis STK Czarni Słupsk 11 160 14.55
34. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 13 153 11.77
35. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 13 153 11.77
36. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 14 151 10.79
37. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 14 151 10.79
38. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 13 150 11.54
39. Maciej Maj GKS Tychy 12 150 12.50
40. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 12 147 12.25
41. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 11 146 13.27
42. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 144 11.08
43. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 13 144 11.08
44. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 139 10.69
45. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 14 139 9.93
46. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 11 139 12.64
47. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 13 134 10.31
48. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 13 134 10.31
49. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 14 134 9.57
50. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12 133 11.08
51. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 12 132 11.00
52. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 14 130 9.29
53. Michał Sadło AZS AGH Kraków 13 129 9.92
54. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 12 128 10.67
55. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 12 128 10.67
56. Rafał Sobiło SKK Siedlce 13 127 9.77
57. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 13 125 9.62
58. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 125 9.62
59. Piotr Wieloch GKS Tychy 12 122 10.17
60. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 13 121 9.31
61. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 13 120 9.23
62. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 12 118 9.83
63. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 13 118 9.08
64. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 14 117 8.36
65. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 11 116 10.55
66. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 116 8.92
67. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 13 115 8.85
68. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 13 115 8.85
69. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 12 112 9.33
70. Patryk Wieczorek Polfarmex Kutno 13 112 8.62
71. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 13 110 8.46
72. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 13 110 8.46
73. Marcin Pławucki SKK Siedlce 13 109 8.38
74. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 12 107 8.92
75. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 13 107 8.23
76. Michał Borówka AZS AGH Kraków 13 102 7.85
77. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 101 8.42
78. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 13 101 7.77
79. January Sobczak Polfarmex Kutno 13 100 7.69
80. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 13 97 7.46
81. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 96 7.38
82. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 94 7.83
83. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 10 92 9.20
84. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 13 92 7.08
85. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 12 91 7.58
86. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 13 91 7.00
87. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 8 90 11.25
88. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 13 89 6.85
89. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 89 6.85
90. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 13 88 6.77
91. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 88 6.77
92. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 13 87 6.69
93. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 87 6.69
94. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 13 86 6.62
95. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 9 85 9.44
96. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 12 85 7.08
97. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 11 84 7.64
98. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 12 82 6.83
99. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 80 6.15
100. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 12 79 6.58
101. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 13 79 6.08
102. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 10 77 7.70
103. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 13 77 5.92
104. Łukasz Ratajczak KS Księżak Syntex Łowicz 11 76 6.91
105. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 13 75 5.77
106. Roman Janik SKK Siedlce 13 73 5.62
107. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 73 5.62
108. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 13 68 5.23
109. Kacper Majka GKS Tychy 13 66 5.08
110. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 7 65 9.29
111. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 10 63 6.30
112. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 12 63 5.25
113. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 12 63 5.25
114. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 62 4.77
115. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 13 61 4.69
116. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 13 61 4.69
117. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 13 59 4.54
118. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 13 59 4.54
119. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 12 58 4.83
120. Przemysław Malona WKK Wrocław 12 55 4.58
121. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 13 55 4.23
122. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 53 4.08
123. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 52 4.00
124. Karol Obarek Polfarmex Kutno 13 50 3.85
125. Maksym Kulon GKS Tychy, FutureNet Śląsk Wrocław 9 50 5.56
126. Artur Pabianek SKK Siedlce 11 49 4.45
127. Marcin Nędzi SKK Siedlce 13 49 3.77
128. Łukasz Paul Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 48 5.33
129. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 11 47 4.27
130. Maciej Krakowczyk GKS Tychy 11 46 4.18
131. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 13 43 3.31
132. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 9 43 4.78
133. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 39 3.00
134. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 11 38 3.45
135. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 37 2.85
136. Andrzej Paszkiewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 8 37 4.63
137. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 12 37 3.08
138. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 12 34 2.83
139. Filip Taisner GKS Tychy 11 32 2.91
140. Adrian Suliński Energa Kotwica Kołobrzeg 7 29 4.14
141. Sebastian Dąbek KS Księżak Syntex Łowicz 9 29 3.22
142. Dawid Rypiński STK Czarni Słupsk 10 26 2.60
143. Jakub Fiszer Rawlplug Sokół Łańcut 12 25 2.08
144. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 11 25 2.27
145. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 11 24 2.18
146. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 9 22 2.44
147. Bartłomiej Bojko KS Księżak Syntex Łowicz 8 18 2.25
148. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 10 17 1.70
149. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 13 16 1.23
150. Jakub Fenrych GKS Tychy 11 16 1.45
151. Mateusz Moczulski Pogoń Prudnik 8 13 1.63
152. Damian Antczak Pogoń Prudnik 8 12 1.50
153. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 11 11 1.00
154. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 9 11 1.22
155. Mateusz Gładki KS Księżak Syntex Łowicz 8 10 1.25
156. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 10 8 0.80
157. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 8 0.89
158. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 8 5 0.63
159. Michał Kroczak WKK Wrocław 10 5 0.50
Polski Związek Koszykówki Facebook