Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

07.11.2019

News

Odsłon: 51

OOM Dziewcząt Dywizji B w Zielonej Górze

Trener kadry województwa opolskiego Mariusz Kolekta powołał następujące zawodniczki na ta imprezę: Cieśniarska Natalia, Drankowska Wanesa, Kasprzycka Agata, Pituła Weronika, Szafrańska Maja (KSK Stal Brzeg, trener Mariusz Andruchowicz) oraz Jankowska Natalia, Grosicka Zuzanna, Kowalska Lena, Marszałek Karolina, Michalak Bianka, Szczapańska Agnieszka, Witek Kinga (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, trener Tadeusz Widziszowski)

WYNIKI

Turniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędzie się w terminie 9-11.11.2019 r. w Zielonej Górze. Będzie to turniej dziewcząt Dywizji B, w którym zagra 9 reprezentacji, kadr województw z terenu całego kraju z rocznika 2006 i młodsze. Stawką jest awans dwóch drużyn do finałów OOM, które odbędą się na przełomie lutego i marca 2020 roku.

Mecze odbędą się na dwóch salach: MOSiR przy ul. Amelii 17 w Zielonej Górze oraz na sali sportowej Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Drzonkowie, ul. Szkolna 2. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, a terminarz gier przedstawia się następująco:

9.11.2019 r, (sobota):
Grupa A – Zielona Góra
godz. 9:00 Kujawsko-Pomorskie – Warmińsko-Mazurskie
godz. 11:30 Podlaskie – Lubuskie
godz. 17:30 Kujawsko-Pomorskie – Podlaskie
godz. 20.00 Warmińsko-Mazurskie – Lubuskie
Grupa B - Drzonków
godz. 9:00 Podkarpackie – Lubelskie
godz. 11:30 Opolskie – Śląskie
godz. 14:00 Zachodniopomorskie – Podkarpackie
godz. 16:30 Lubelskie - Podlaskie
godz. 19:00 Zachodniopomorskie – Śląskie

10.11.2019 r. (niedziela):
Grupa A – Zielona Góra
godz. 14:30 Podlaskie – Warmińsko-Mazurskie
godz. 17:00 Lubuskie – Kujawsko-Pomorskie
Grupa B - Drzonków
godz. 9:00 Podkarpackie - Opolskie
godz. 11:30 Śląskie - Lubelskie
godz. 14:00 Opolskie - Zachodniopomorskie
godz. 16:30 Śląskie - Podkarpackie
godz. 19:00 Lubelskie - Zachodniopomorskie

11.11.2019 r. (poniedziałek):
Drzonków
godz. 10:00 – o 7 miejsce 4.A – 4.B
godz. 12:30 o 5 miejsce 3.A – 3.B
Zielona Góra
godz. 11:00 – o awans 2.A – 1.B
godz. 13:30 o awans 1.A – 2.B
godz. 15:30 Uroczyste zakończenie

Polski Związek Koszykówki Facebook